Mavi Yolculuk Motoryat Kiralama Motoryat Serenity II

Motoryat Serenity 2
Uzunluk

40 Metre
Kabin

5
Kapasite

12 Yolcu

Teknik Özellikler
Yapım Yılı
2010
Uzunluk
40 metre
En
8 metre
Seyir Hızı
12 Knots
Maksimum Hız
15 Knots
Motor
2 x 1115 HP
Jeneratör
2 x 80 kW
Mazot Tankı
47.000 Litre
Su Tankı
6.000 Litre
Mürettebat
7
Konaklama & Kabin : 12 misafir kapasiteli. Her birinde klima, banyo, minibar, DVD, servis telefonu bulunan toplam 5 misafir kabini (1 master, 2 vip ve 2 double kabin).

Ekipmanlar : Güvertede jakuzi, sauna, Jet-ski, su kayağı, wakeboard, banana, dalış ekipmanları, Uydu anten, TV, DVD, internet, müzik sistemi, şnorkel malzemeleri, olta takımları, su yapıcı, buzdolabı, dipfriz, filtre kahve makinası ve diğer mutfak malzemeleri, tüm güvenlik ve navigasyon ekipmanları.

Seyir Bölgesi : Türkiye ve Yunan Adaları.

Kiralama Fiyatları :
Temmuz & Ağustos : 115.500 Avro / Haftalık
Diğer Dönemler : 99.750 Avro / Haftalık

Fiyata Dahil Olanlar : Motoryatın kirası, mürettebatın maaşı, Ekipmanların kullanımı, motoryatın sigortası ve mürettebatın hizmetleri.

Fiyata Dahil Olmayanlar : Mürettebatın ve grubunuzun yiyecek & içecekleri, motoryat ve ekikmanlarının yakıt ücretleri, %18 KDV, Liman ücretleri.

APA : Toplam kiralama bedeline ilave olarak gezi başlamadan kiralama bedelinin %30 u yakıt, yiyecek & içecek & liman ücretleri vb giderler için talep edilir. Gezi boyunda bu miktar yeterli gelmezse, kiralayandan ilave ödeme talep edilir. Gezi sonunda kalan miktar kiralayana iade edilir.

 

Rezervasyon Formu