Mavi Yolculuk Motoryat Kiralama Motoryat Rose 25

Motoryat Rose 25
Uzunluk

25,50 Metre
Kabin

4
Kapasite

8 Yolcu

Teknik Özellikler
Yapım Yılı
1999
Refit
2018
Bayrak
Türk
Uzunluk
25,50 metre
En
6.30 metre
Seyir Hızı
15 Mil
Maksimum Hız
20 Mil
Motor
2 x 1000 HP
Jeneratör
2 x 12 kW
Mürettebat
3
Konaklama & Kabin : 8 Misafir kapasiteli. Toplam 4 misafir kabini ( 2 master, 2 twin - iki ayrı yataklı- kabin). Her kabinde klima ve banyo; master kabinlerde ilave olarak TV bulunmaktadır.

Ekipmanlar : Uydu TV, DVD, internet, bluetooth müzik sistemi, 50 hp dıştan takma motorlu 3.80 metrelik Zodiac bot, su kayağı, ringo, şnorkel malzemeleri, olta takımları, buz makinası, kahve makinası, derin dondurucu, mutfak malzemeleri, güvenlik ve navigasyon ekipmanları.

Seyir Bölgesi : Türkiye ve Yunan Adaları.

Kiralama Fiyatları : Temmuz ve Ağustos günlük 1.700 Avro; diğer aylar günlük 1.500 Avro.

Fiyata Dahil Olanlar : Motoryatın kirası, mürettebatın maaşı, Ekipmanların kullanımı, motoryatın sigortası ve mürettebatın hizmetleri.

Fiyata Dahil Olmayanlar : Yiyecek & içecekler, motoryat ve ekikmanlarının yakıt ücretleri, Liman ücretleri, KDV ve fiyata dahil olarak belirtilenlerin dışındaki her türlü giderler.

APA : Toplam kiralama bedeline ilave olarak gezi başlamadan kiralama bedelinin %30 u yakıt, yiyecek & içecek & liman ücretleri vb giderler için talep edilir. Gezi boyunda bu miktar yeterli gelmezse, kiralayandan ilave ödeme talep edilir. Gezi sonunda kalan miktar kiralayana iade edilir.

 

Rezervasyon Formu