www.DISCOVERBODRUM.com : Bodrum Tatil Rehberi

Anasayfa > Kabin Kiralama > Marmaris - Fethiye - Marmaris
mavi yolculuk kabin kiralama Marmaris - Fethiye - Marmaris programı 1.Gün : Marmaris
Saat 15.30’dan itibaren teknelerinize yerleşebilirsiniz. İlk gün servis akşam yemeği ile başlar ve geceleme Marmaris Limanı'nda yapılır.

2.Gün : Ekincik Körfezi - Dalyan
Kahvaltıdan sonra tur programı ve tekne hakkında temel bilgiler verilir. Ekincik Körfezi’ne doğru seyre başlanır. Buradan opsiyonel olarak düzenlenen Dalyan turuna katılabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme Ekincik Körfezi’nde yapılır.

3.Gün : Batık Hamam - Tersane Adası - Kızılada
Deniz sakinken geçilmesi gereken, dalgaları ile ünlü Dişibilmez ve Kurtoğlu Burunları nedeniyle diğer günlere nazaran sabah çok erken yola çıkılır ve dünyaca ünlü Göcek Körfezi'ne ulaşılır. Batık Hamam’da sabah kahvaltısı ve yüzme molası verilir. Burası denize gömülü muhteşem eski bir hamamdan dolayı aynı zamanda Kleopatra veya Batık Hamam koyu diye de bilinir. Daha sonra Tersane Adası’na doğru hareket edilir. Akşam yemeği ve geceleme Kızılada’da yapılır.

4.Gün : Fethiye
Sabah Fethiye Liman’ına giriş yapılır. Antik çağda Telmessos olarak adlandırılan Fethiye, Likya Uygarlığı’nın Karia ile birlikte batıdaki en önemli şehriydi. Şehir kâhinleriyle ünlüydü. Misafirlerimize Fethiye’de opsiyonel olarak safari turu sunuyoruz. Tura katılmak istemeyen misafirlerimiz Samanlık Koyu'nda öğle yemeği yiyip yüzebilirler. Teknemiz saat 16:00’dan sonra Ece Saray Marina’da akşam yemeği ve gecelemek için demirleyecektir.

5.Gün : Göcek Körfezi - Yassıca Adaları
Kahvaltıdan sonra Göcek Körfezi’ne hareket edilir. Birbirinden güzel doğa harikası adaların arasında seyrederek Yassıca Adası’na demir atılır. Öğle yemeği bu güzel takımadalarda yenir. Bu masmavi sularda yüzmek, dalış yapmak misafirlerimize tavsiye edeceğimiz başlıca aktivitelerdendir. Akşam yemeği ve geceleme Göcek koylarında yapılır.

6.Gün : Bedri Rahmi Koyu - Sarsala - Ağa Limanı
Kahvaltıdan sonra Mavi Yolculuk kültürünün önemli figürlerinden, ressam Bedri Rahmi’nin ismini taşıyan koya varılır. Daha sonra Sarsala Koyu’na demirlenir. Öğle yemeğinden önce Ağa Limanı’na varılır. Geceleme bu şirin limanda yapılır.

7.Gün : Kumlubük Koyu - Cennet Adası - Marmaris
Kahvaltıdan sonra Kumlubük Koyu’na doğru yola çıkılır. Burada yemek ve yüzme molası verilir. Beş çayı için Cennet Adası’na demirlenir. Cennet Adası, turumuzun yüzme molası için son durağı olacaktır. Geceleme için Marmaris Limanı’na saat 16.00’dan itibaren giriş yapılır. Arzu eden konuklarımız Marmaris'i gezebilir ve gece hayatını yaşayabilir.

8.Gün : Marmaris
Kahvaltıdan sonra saat 10.30'a kadar tekneden ayrılış.
2020 FİYATLARI

Kiralama Dönemleriİki Kişilik Kabinde Kişibaşı FiyatTek Kişilik Kabin
25 Nisan - 08 Mayıs // 10 - 16 Ekim255 Avro410 Avro
09 - 22 Mayıs // 26 Eylül - 09 Ekim330 Avro530 Avro
23 Mayıs - 26 Haziran // 12 - 25 Eylül385 Avro615 Avro
27 Haziran - 24 Temmuz // 29 Ağustos - 11 Eylül455 Avro730 Avro
25 Temmuz - 28 Ağustos530 Avro850 Avro
Fiyatlara Dahil Olanlar : Tam pansiyon konaklama (kahvaltı, öğle yemeği, 5 çayı ve akşam yemeği), yemeklerde içme suyu, kdv, liman masrafları, teknenin kullanma suyu ve mazotu, nevresim ve banyo havlusu (plaj havlusu hariç), teknede eğer mevcutsa maske/palet/şnorkel/olta takımları gibi ekipmanların kullanımı ve tekne sigortası.

Fiyatlara Dahil Olmayanlar : Tüm içecekler, tekneye/tekneden transferler, tur güzergahındaki ören yeri ve müze giriş ücretleri ve isteğe bağlı kara turları.
Genel Şartlar & Bilgiler :
  • Tur Hareket Günü : Cumartesi.

  • Bu turlarda her kabininde tuvalet-duş bulunan klimalı guletler kullanılmakta olup klimalar günde maksimum 8 saate kadar kullanılabilir.

  • Tur rezervasyonları son güne kadar devam edebildiğinden ve yolcuların teknelere dağılımını son gün yapıldığından, tekne ismi önceden belirtilememektedir.

  • Yemek pişirme, servis, temizlik vs. gibi işler mürettebat tarafından yapılmaktadır.

  • İçecekler teknenin barından satın alınabilir. Dışarıdan tekneye içecek getirilmesine izin verilmemektedir.

  • Hava & seyir şartlarına göre ve/veya lüzumlu görülmesi halinde, önceden haber verilmeksizin tur programlarında değişiklikler yapılabilir.

  • Teknede farklı milletlerden yolcular bulunabilir.

  • Tura katılan tüm misafirlerin, tur süresince teknedeki kurallara uymaları gerekmektedir.

  • Rezervasyon : Kesin rezervasyon için toplam tutarın %40 ının peşin, bakiyenin ise tur tarihine 4 hafta kala ödenmesi gerekmektedir.

Rezervasyon yapmak için yan taraftaki rezervasyon formunu doldurunuz. Gönder butonuna tıklamadan önce bilgilerinizin , özellikle size ulaşabileceğimiz email adresinizin ve telefon numaranızın doğru olup-olmadığını kontrol ediniz.
 
Rezervasyon Formu
Adınız & Soyadınız
E-mail Adresiniz
Telefon Numaranız
Bulunduğunuz İl
Kişi Sayınız
Tura Katılmak İstediğiniz Tarih
Varsa Diğer Talepleriniz / Yorumlarınız