www.DISCOVERBODRUM.com : Bodrum Tatil Rehberi

Anasayfa > Kabin Kiralama > Bodrum - Gökova - Bodrum
Mavi Yolculuk kabin kiralama Bodrum-Gökova-Bodrum programı 1.Gün : Bodrum
Bodrum'da öğlenden sonra saat 15.30 dan itibaren tekneye biniş. Bodrum Limanı'nda akşam yemeği ve geceleme.

2.Gün : Orak Adası - Çökertme
Kahvaltıdan sonra tur programı ve tekne hakkında temel bilgiler verilir. Daha sonra Orak Adası'na hareket edilir. Orak Adası'nın kristal mavisi sularında yüzme molası ve öğlen yemeğinden sonra akşam yemeği ve geceleme için şirin bir balıkçı köyü olan Çökertme'ye demir atılır. Hava koşulları elverişli ise yolda yelken seyri yapılabilir. Arzu eden misafirler sahilde oksijen dolu kısa bir yürüyüş yapabilirler.

3.Gün : Yedi Adalar (Küfre / Uzun Liman)
Sabah kahvaltıdan önce, erken saatlerde Yedi Adalar'a doğru hareket edilir. Yedi Adalar'daki ilk durağımız Küfre Koyu ziyaret edildikten sonra Uzun Liman'a demir atılır. Daha sonra akşam yemeği ve geceleme için İngiliz Limanı’na (Değirmen Bükü) doğru hareket edilir. İngiliz Limanı, 2. Dünya Savaşında İngiliz savaş gemilerinin burada demirlemesinden dolayı bu isimle anılmaktadır. Bölge, yatların demirleyebilmesi için uygun ve korunaklı birçok irili ufaklı koydan oluşur.

4.Gün : Kleopatra Adası - Karacasöğüt
Sedir (Cedrae) Adası'na hareket ederek güne başlanır. Eşine başka hiçbir yerde rastlayamayacağınız küçücük kumsalı ve olağanüstü berrak bir suyu olan bu ada, adeta bir açık hava müzesini andırır. Akşam yemeği ve geceleme için Karacasöğüt Köyü'ne hareket edilir. Bu şirin köy Marmaris'e yalnızca 25 km mesafededir ve dolmuşla Marmaris’e ulaşım mümkündür. Ayrıca, Marmaris veya Dalyan-Kaunos bölgelerini gezmek isteyen konuklarımız için opsiyonel turlarımız da mevcuttur.

5.Gün : Löngöz - Tuzla
Yüzerek güne başladığınız sabah saatlerinin ardından öğle yemeği için çam ormanlarıyla çevrili bir cennet köşesi olan Löngöz Koyu'na demir atılır. Orman içinde kısa bir yürüyüş yapabilir ve Ali Baba’nın yerinde dinlenebilirsiniz. Turkuaz sularında yüzebileceğiniz Tuzla Koyu’na hareket edilir. Akşam yemeği ve geceleme bu güzel koyda yapılır.

6.Gün : Kargılı - Kisebükü (Alakışla Bükü)
Erken saatlerde Kargılı Koyu’na (Molla İbrahim Koyu) varılır, teknedeki öğle yemeğinden sonra Kisebükü’ne (Alakışla Bükü) hareket edilir. Sahildeki harabeler gezilebilir.

7.Gün : Pabuç Burnu - Yalıçiftlik - Bodrum
Kahvaltıdan sonra öğle yemeği için Pabuç Burnu'na hareket edilir. Yerel halkı ve yöresel hayatı görmek isteyen konuklarımız için bu koydan opsiyonel köy turu düzenlemekteyiz. Beş çayı Yalıçiftlik Koyu'nda servis edilir. Akşam yemeği ve geceleme için Bodrum Limanı'na giriş yapılır.

8.Gün : Bodrum
Kahvaltıdan sonra en geç saat 10.30'a tekneden ayrılış.
2020 FİYATLARI

Kiralama Dönemleriİki Kişilik Kabinde Kişibaşı FiyatTek Kişilik Kabin
25 Nisan - 08 Mayıs // 10 - 16 Ekim255 Avro410 Avro
09 - 22 Mayıs // 26 Eylül - 09 Ekim330 Avro530 Avro
23 Mayıs - 26 Haziran // 12 - 25 Eylül385 Avro615 Avro
27 Haziran - 24 Temmuz // 29 Ağustos - 11 Eylül455 Avro730 Avro
25 Temmuz - 28 Ağustos530 Avro850 Avro
Fiyatlara Dahil Olanlar : Tam pansiyon konaklama (kahvaltı, öğle yemeği, 5 çayı ve akşam yemeği), kdv, liman masrafları, teknenin kullanma suyu ve mazotu, nevresim ve banyo havlusu (plaj havlusu hariç), teknede eğer mevcutsa maske/palet/şnorkel/olta takımları gibi ekipmanların kullanımı ve tekne sigortası.

Fiyatlara Dahil Olmayanlar : Tüm içecekler, tekneye/tekneden transferler, tur güzergahındaki ören yeri ve müze giriş ücretleri ve isteğe bağlı kara turları.
Genel Şartlar & Bilgiler :
  • Tur Hareket Günü : Cumartesi.

  • Bu turlarda her kabininde tuvalet-duş bulunan klimalı guletler kullanılmakta olup klimalar günde maksimum 8 saate kadar kullanılabilir.

  • Tur rezervasyonları son güne kadar devam edebildiğinden ve yolcuların teknelere dağılımını son gün yapıldığından, tekne ismi önceden belirtilememektedir.

  • Yemek pişirme, servis, temizlik vs. gibi işler mürettebat tarafından yapılmaktadır.

  • İçecekler teknenin barından satın alınabilir. Dışarıdan tekneye içecek getirilmesine izin verilmemektedir.

  • Hava & seyir şartlarına göre ve/veya lüzumlu görülmesi halinde, önceden haber verilmeksizin tur programlarında değişiklikler yapılabilir.

  • Teknede farklı milletlerden yolcular bulunabilir.

  • Tura katılan tüm misafirlerin, tur süresince teknedeki kurallara uymaları gerekmektedir.

  • Rezervasyon : Kesin rezervasyon için toplam tutarın %40 ının peşin, bakiyenin ise tur tarihine 4 hafta kala ödenmesi gerekmektedir.

Rezervasyon yapmak için yan taraftaki rezervasyon formunu doldurunuz. Gönder butonuna tıklamadan önce bilgilerinizin , özellikle size ulaşabileceğimiz email adresinizin ve telefon numaranızın doğru olup-olmadığını kontrol ediniz.
 
Rezervasyon Formu
Adınız & Soyadınız
E-mail Adresiniz
Telefon Numaranız
Bulunduğunuz İl
Kişi Sayınız
Tura Katılmak İstediğiniz Tarih
Varsa Diğer Talepleriniz / Yorumlarınız