Mavi Yolculuk Kabin Kiralama Kemer - Kekova - Kemer

mavi yolculuk kabin kiralama Antalya kemer Kekova programı
1.Gün : Kemer
Saat 15.30’dan itibaren teknelerinize yerleşebilirsiniz. İlk gün servis akşam yemeği ile başlar ve geceleme Kemer Marina'da yapılır.

2.Gün : Olimpos - Adrasan - Çavuş Koyu
Kahvaltı yaparken tur programı ve tekne hakkında bilgilendirileceksiniz. Daha sonra Antik Likya'nın en önemli liman kentlerinden ve konumundan dolayı korsanların yeri olan Olimpos'a hareket edilecek.Olimpos bugün 3200 metrelik güzel kıyısıyla, bitki örtüsüyle ve ahşap evleriyle tanınmaktadır. Öğlen yemeği ve yüzme molasından sonra Adrasan Çavuş Koyu'na hareket edilecek. Akşam yemeği ve geceleme orada yapılacaktır.

3.Gün : Demre - Çayağzı - Gökkaya Koyu
Sabah erekenden Demre'ye hareket. Çayağzı'ndaki kahvaltıdan sonra isteğe bağlı Mira antik kente yapılacak kara turuna katılabiliriniz. Daha sonra Gökkaya'ya hareket. Akşam yemeği ve geceleme Gökkaya Koyu'nda.

4.Gün : Tersane - Üçağız
Kahvaltıdan sonra Batık Şehre hareket. Öğlen yemeği ve yüzme molası Tersane Koy'unda. Akşam yemeği ve geceleme için Üçağız'a hareket. isterseniz Kaş-Saklıkent kara turuna katılabilirsiniz.

5.Gün : Simena - Kekova
Üçağız'da kahvaltıdan sonra Simena'ya hareket. Simena'da 300 kişi kapasiteli antik tiyatro kalıntılarını ve Ceneviz Kalesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Akşam yemeği ve Geceleme kekova'da yapılacak.

6.Gün : Port Ceneviz - Phaselis
Sabah erken duruma göre Ceneviz Limanı veya Sazak Koyu'na gidilecektir. Öğle yemeğinden sonra İ.Ö 7. üzyılda kurulan ve parfüm ticaretiyle ünlü olan Phaselis Koyu'na hareket. Akşam yemeği ve geceleme bu koyda yapılacaktır.

7.Gün : Ayışığı Koyu - Kemer
Kahvaltıdan sonra Ayışığı Koyu'na hareket. Öğle yemeği ve yüzme molasından sonra geceleme için Kemer Marina'ya hareket.

8.Gün : Kemer
Kahvaltıdan sonra saat 10'a kadar tekneden ayrılış.

Genel Şartlar & Bilgiler :

  • Tur Hareket Günleri : Cuma, Cumartesi, Pazar

  • Fiyatlar : Kişibaşı/Tam Pansiyon 275 Avro'dan başlamakta olup dönemlere göre değişmektedir. Kesin fiyat için yan taraftaki formu doldurunuz.

  • Fiyatlara Dahil Olanlar : Tam pansiyon konaklama (kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği), kdv, liman masrafları, teknenin kullanma suyu ve mazotu, nevresim ve banyo havlusu (plaj havlusu hariç), teknede eğer mevcutsa maske/palet/şnorkel/olta takımları gibi ekipmanların kullanımı ve tekne sigortası.

  • Fiyatlara Dahil Olmayanlar : Tüm içecekler, tekneye/tekneden transferler, tur güzergahındaki ören yeri ve müze giriş ücretleri ve isteğe bağlı kara turları.

  • Rezervasyon : Kesin rezervasyon için toplam tutarın %40 ının peşin, bakiyenin ise tur tarihinden 6 hafta önce ödenmesi gerekmektedir.

  • Bu turlarda her kabininde tuvalet-duş bulunan klimalı/klimasız guletler kullanılmakta olup klimalı guletlerde klimalar günde maksimum 8 saate kadar kullanılabilir.

  • Tur rezervasyonları son güne kadar devam edebildiğinden ve yolcuların teknelere dağılımını son gün yapıldığından, tekne ismi önceden belirtilememektedir.

  • Yemek pişirme, servis, temizlik vs. gibi işler mürettebat tarafından yapılmaktadır.

  • İçecekler teknenin barından satın alınabilir. Dışarıdan tekneye içecek getirilmesine izin verilmemektedir.

  • Hava & seyir şartlarına göre ve/veya lüzumlu görülmesi halinde, önceden haber verilmeksizin tur programlarında değişiklikler yapılabilir.

Bilgi & Fiyat Talebi