www.DISCOVERBODRUM.com : Bodrum Tatil Rehberi

Anasayfa > Bodrum'a Ulaşım ve Havaalanı Transferleri

Karayolu ile : Bodrum'a Türkiye'nin her yerinden otobüslerle ulaşılabilir.
PAMUKKALE TURİZM       ULUSOY       METRO

Kendi aracınız ile gelecekseniz;
İzmir üzerinden Söke-Milas istikametini,
Aydın üzerinden Çine-Yatağan-Milas istikametini,
Antalya üzerinden Fethiye-Muğla-Yatağan-Milas istikametini
izlemeniz gerekmektedir.

Havayolu ile : Türk Havayolları, Atlas Jet, Onur Air, Pegasus uçak firmalarının yıl boyunca İstanbul'dan Bodrum'a uçak seferleri bulunmaktadır. Yaz sezonu boyunca yurtdışından Bodrum'a direkt charter uçuşları mevcuttur.
TURK HAVA YOLLARI       ATLAS GLOBAL       PEGASUS       ONUR AIR      

Denizyolu ile : Bodrum ve Yunanistan'ın Rodos, Kos, Simi gibi adaları arasında ; ayrıca Datça ve Didim ile karşılıklı feribot seferleri düzenlenmektedir. Bilgi ve online feribot bileti için BURAYA tıklayınız.

Bodrum Havaalanı'ndan Bodrum'a Ulaşım : Bodrum Havaalanı'ndan Bodrum'a (Bodrum'dan da Bodrum Havaalanı'na) Havaş ve Muttaş'ın (Muğla Büyük Şehir Belediyesi) seferleri bulunmaktadır. Havaş ve/veya Muttaş ile Bodrum otogarına kadar gelebilirsiniz. Otogardan yarımadanın her tarafına dolmuşlarla ulaşım sağlanmaktadır. Havaş ve Muttaş'ın dışında havaalanından Bodrum'a taksi ile de gelebilirsiniz. Taksi ücretleri havaalanında afişe edilmektedir.
Eğer havaalanında karşılanıp özel araçlarla transferinizin yapılmasını isterseniz, biz Bodrum, Dalaman, Antalya ve izmir Havaalanlarından, Bodrum, Marmaris, Göcek, Kuşadası, Didim, Fethiye, Datça, Antalya ve daha bir çok bölgeye özel transferler organize etmekteyiz. Transfer fiyatlarımızı görmek ve rezervasyon yapmak için
BURAYA tıklayınız.